Про нас

До Вашої уваги м'які меблі від виробника (смт. Володарка): набори м'яких меблів, дивани, крісла, євро-софи, тахти. Фабрика м'яких меблів SAVIVA на ринку з 2005 року.
В нас Ви знайдете багато диванів різних за стилем і дизайном, від «класики» до «модерну», можна купити різноманітні крісла, розкладні ліжка та інше, також можливе виготовлення м'яких меблів нестандартних розмірів за індивідуальним замовленням. Ціна м'яких меблів залежить від багатьох складових. Обирайте, сподобалися моделі, зв'язуйтеся з нами, і ми разом підберемо такий диван, крісло або комплект м'яких меблів, який ідеально підійде саме Вам, за ціною, кольором, розмірами і матеріалами обробки.
Наша фабрика надає можливість всім бажаючим придбати будь-які м'які меблі, за найбільш вигідною ціною, яка тільки може бути сьогодні на ринку.
При цьому Вам зовсім не доведеться турбуватися за якість товару, адже все виробництво знаходиться під самим ретельним контролем.
Високий професіоналізм і пунктуальність в роботі - гарантія успіху в будь-якому бізнесі.

Для нас головним завжди є задоволений клієнт. Перевага нашої фірми перед іншими виявляється у професіоналізмі та багаторічному досвіді в даній галузі. Крім того, наш добре навчений персонал з максимальною увагою, швидко та ефективно, виконає Ваше замовлення. Для нас особистий підхід і ретельність - це абсолютно природний підхід до справи.

Якщо у Вас виникли будь-які запитання, будь ласка, зверніться до нас.

 

Пошук

Контакт

Меблева фабрика SAVIVA Київська область
смт. Володарка
09300
0669091350
0966542759